Portal Home > Baza wiedzy > Poczta e-mail > Autorespondery – automatyczne odpowiedzi


Autorespondery – automatyczne odpowiedzi
Autorespondery są robotami e-mail, które odsyłają do wszystkich przychodzących wiadomości standardową wiadomość wychodzącą. Regulują zawartość odpowiedzi, np: niektóre firmy trzymają listę aktualnych cen na autoresponderze.  Potencjalny klient będzie miał e-mail listacen@domena.com i otrzymają oni list z cenami na ich swój e-mail, list będzie sie znajdował w skrzynce odbiorczej już w chwilę po wysłaniu.

 Aby utworzyć autorespondery, po pierwsze uzyskaj dostęp do Skrzynki pocztowe e-mail z panelu administratora, potem kliknij link, Autorespondery, a następnie Utwórz nowy Autoresponder. Po pierwsze, wybierz nazwę autoresponera.

 

Uwaga! Nie możesz utworzyć nazwy autorespondera jeżeli już istnieje taka nazwa jako konto POP3, forwarder, lub mailing lista.

 

Po drugie, wprowadź treść wiadomość autorespondera do pola tekstowego. Treść może zawierać tagi HTML. Proszę dopisać, że mogą wystąpić problemy z programami do odczytu poczty w momencie, gdy nie obsługują one wiadomości w formacie HTML.

 

 Po trzecie, możesz opcjonalnie wprowadzić adres CC. Zostanie wysłana kopia każdego autorespondera na specjalny adres w formacie tekstowym. Włączając opcję CC pozwalasz monitorować jak wiele zleceń/ zamówień przyjął twój autoresponder.Czy artykuł okazał się pomocny?

Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych    Drukuj Drukuj

Also Read
Mozilla Thunderbird (Views: 3910)
Filtry antyspamowe (Views: 568)