Portal Home > Baza wiedzy > Tutoriale - jak to zrobić? > Wiadomości urlopowe E-MAIL!


Wiadomości urlopowe E-MAIL!
Wiadomości urlopowe są bardzo przydatne kiedy wiemy, że przez jakiś czas będziemy niedostępni i chcielibyśmy by osoby piszące na naszą skrzynke otrzymały informację o np. naszym wyjeździe czy urlopie. Aby ustawic taką automatyczną wiadomość informującą o naszej nieobecności w przedziale czasu wystarczy z panelu głównego Direct Admin wybrać opcję Wiadomości urlopowe . Następnie z panelu istniejących wiadomości urlopowych opcję Ustaw wiadomość informującą o urlopie., jak pokazano poniżej.

 

 

W ten sposób przejdziesz do panelu tworzenia wiadomości urlopowej. Aby poprawnie utworzyć taką wiadomość należy wskazać skrzynkę pocztową, ktorą po otrzymaniu wiadomości bedzię automatycznie informować o wyjeździe, podać treść wiadomości oraz określić czas trwania wyjazdu. Na końcu, gdy podane zostały wszystkie neizbędne informacje należy kliknąć przycisk Załóż .

 

 

Wiadomość urlopowa zostanie dopisana do listy wiadomości urlopowych. Tak utworzoną wiadomość można edytować jak również usunąć gdy nie będzie nam już potrzebna.

 

 

 

UWAGA!!!  Nie można jednocześnie dla tej samej skrzynki utworzyć wiadomości urlopowej i autorespondera, jak również na odwrót.Czy artykuł okazał się pomocny?

Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych    Drukuj Drukuj

Also Read
Przekierowania e-mail (Views: 682)