Portal Home > Baza wiedzy > Tutoriale - jak to zrobić? > Poczta – administracja – ZOBACZ!


Poczta – administracja – ZOBACZ!
Aby dodać nową skrzynkę pocztową należy po zalogowaniu się do panelu Direct Admin i wybraniu domeny, w któej chemy dodać skrzynkę wybrać opcję: Dodaj nową skrzynkę -mail .Lub Załóż skrzynkę  pocztową POP3 po wybraniu z panelu głównego panelu Direct Admin Skrzynki  pocztowe e-mail .

 

W ten sposób przejdziemy do panelu, który umożliwi dodanie nowej skrzynki, jak ponizej.

 

Podczas jej tworzenia należy podać jej nazwę oraz hasło, przy pomocy którego będziemy chcieli się logować do skrzynki. Możemy w tym celu skorzystać z generatora hasła, który automatycznie za nas utworzy hasło logowania.

 

Po podaniu wszystkich niezbędnych danych do stworzenia nowego konta pocztowego klikamy Załóż co spowoduje jej utworzenie. Otrzymamy potwierdzenie poprawnego utworzenia skrzynki oraz wszystkie niezbędne informacje do zalogowania się do niej.

 

Na założonej skrzynce mozemy dokonywać kilku operacji. Oprócz wysyłania czy odbierania wiadomości, możemy edytować konfigurację skrzynki pod kątem jej rozmiaru, hasła dostępu i zawartości. Możemy również usunąć skrzynkę, gdy uznamy, że jest nam zbędna. Opcje do tego służące zostały przedstawione ponizej.Czy artykuł okazał się pomocny?

Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych    Drukuj Drukuj

Also Read